NEDEN KATILMALISINIZ?

İki gün boyunca, ABA/UDA alanında uzmanlaşmış ve uluslararası ve ulusal düzeyde tanınmış bilim insanının katılımıyla gerçekleşecek “1. Uluslararası Uygulamalı Davranış Analizi Konferansı Türkiye”de, otizm ve diğer gelişim gerilikleri alanında köklü bir geçmişi olan ABA uygulamaları A’dan Z’ye ele alınacak. ABA uygulamalarında son gelişmeleri kaçırmamak için siz de konferanstaki yerinizi alın!

1- ZENGİN İÇERİK VE GÜNDEME DAİR HER ŞEY

Konferans süresince, değişik stratejiler, farklı vaka örnekleri ve zihin açıcı konuşmalar duyabileceksiniz. Katıldığınız her oturumda yenilenecek, her yeni bilgiyle tazelenecek ve “Hiç bitmesin” diyeceksiniz. Bir sonraki konferansı heyecanla bekleyeceksiniz.

2- İYİ BİR NETWORKİNG PLATFORMU

Özel eğitim dünyasından 500′ den fazla profesyonelin aynı anda bulunacağı etkinlik, yeni ilişkiler kurmak ve mevcut ilişkileri tazelemek için sektördekilere bulunmaz bir fırsat sunacak. Bu yüzden salondaki bir koltuk da sizin olmalı!

3- YENİ İŞ VE İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARI

Konferans, özel eğitim sektörünün önde gelen hizmet sağlayıcılarına ulaşma imkânı, yeni işler ve işbirlikleri için uluslararası alanda adınızı duyurabileceğiniz benzersiz bir ortam sunacak.

4- UZMANLARLA TANIŞMA

Eğitim kadronuzu genişletebileceğiniz uluslararası ve ulusal düzeyde çalışan uzmanlarla ve kurumlarla bir araya gelebilecek, istediğiniz kişilerle bağlantı kurabileceksiniz.

5- MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMA

Özel gereksinimli çocukların ailelerine daha iyi danışmanlık verebilmek için ABA yöntemi hakkında bilgi sahibi olabilir, tanı açıklamada kullanabileceğiniz alternatif bir dil geliştirebilirsiniz.

6- SİSTEM KURMA

Kişisel gelişiminize, yönetim ve idare kabiliyetinize katkı sağlayabilecek oturumlarla sizi yeni bir vizyon ile buluşturacağız.

SAYILARLA KONFERANS

1 Konferans, 2 Gün Sürecek, 3 Ana Kurum Organizasyon da Yer Alıyor, 4 Ülke Modeli Tartışılacak, 5 Doktor Konuşmacı, 6 Profesör Konuşmacı, 7 Yurtdışı Katılımcı, 8 Açılış Konuşmacısı, 9 Eğitmen Konuşmacı, 10’ dan Fazla Sponsor, 11 Moderatör, 15’den Fazla Destekçi Kurum, 21 Toplam Konuşmacı, 22 Oturum, 28 Kişi Sahnede.